Een overzicht van onze recruiters en accountmanagers werkzaam op het TMI hoofdkantoor in Amsterdam.

André Herveille

Senior Accountmanager

+31 (0)6 28 49 90 34

andre@tmi.nl

Alexander van Kralingen

Accountmanager VVT

+31 (0)6 18 72 66 07

alexander.vankralingen@tmi.nl

Alice Weijers-Toet

Manager Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Alysha Schouw

Support Medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Anja Vos

Senior Account Manager Zwitserland

+31 (0)6 25 08 19 60

anja@tmi.nl

Anja Vos

Senior Account Manager

+41 (0) 41 50 14 217

anja@tmi-jobservices.ch

Beau van Dam

Consulent Caribbean Team

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Celine Vitalis

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 39 87 35 10

celine@tmi.nl

Chanel van Dijk

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Cindy Vrolijk

Planner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Daisy Dop

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi.nl

Daphne van Dijk

Accountmanager

+31 (0)6 34 09 57 35

daphne@tmi.nl

Davine Munch

Manager VVT

+31 (0)6 46 19 04 61

davine@tmi.nl

Dianne Breuer

Senior Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 15 89 02 01

werving@tmi.nl

Dilara Bilgin

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Dominique Denzel

Accountmanager VVT

+31 (0)6 34 09 57 99

dominique@tmi.nl

Eline Hegeman

Accountmanager

+31 (0)6 18 34 39 73

eline.hegeman@tmi.nl

Esmee van Dijk

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Kelly Jansen

Recruiter

+31(0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Ester van der Westen

Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 28 51 05 01

ester.van.der.westen@tmi.nl

Eveline Pochadt

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)6 52 35 68 49

eveline.pochadt@tmi.nl

Femke de Bruijn

Senior Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 46 09 13 32

femke@tmi.nl

Gerda Haarmans

Receptioniste

+31 (0)20 717 35 27

receptie@tmi.nl

Gerwin Grootoonk

Senior consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 41 51 23 37

gerwin@tmi.nl

Gianni Hooglugt

Planner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Heidi Kamp

Senior Personeelsplanner Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Hillie Bosma

Marketing Manager

06-50284693

Marketing@tmi.nl

Iris Pattynama

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Irma van Ruiten

Planner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Isabelle Berkhout

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Jacqueline Heck

Manager Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 25 03 17 79

binnendienst@tmi.nl

Janneke Strijk

Receptioniste

+31 (0)20 717 35 27

receptie@tmi.nl

Jeanette van Cittert

Operationeel Manager Ambulancezorg

+31 (0)6 15 95 80 22

jeanette@tmi.nl

Jeanne Steunenberg

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Jessica Dam

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Jolanda 't Hart

Receptioniste

+31 (0)20 717 35 27

jolanda@tmi.nl

Joyce Ravesloot

Personeelsplanner Ambulancezorg

+31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Judith Randerath

Senior Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 54 26 25 55

werving@tmi.nl

Kimberly Niemantsverdriet

Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 52 84 97 35

kimberly@tmi.nl

Kim Lameris

Commercieel Administratief Accountmanager Caribbean

+31 0)6 34 16 58 51

wervingcaribbean@tmi.nl

Kirsten Cordes - van Heerde

Accountmanager

+31 (0)6 18 52 72 03

kirsten.cordes@tmi.nl

Liesbeth van de Velde

Accountmanager VVT

+31 (0)20 717 35 27

liesbeth@tmi.nl

Linda de Jong

Senior Accountmanager

+31 (0)6 54 30 31 46

linda@tmi.nl

Linda Hanko

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Lindy Boon

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

scholing@tmi.nl

Lisa Jonk

Senior Planner Verpleegkundigen en Paramedici

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Loes van der Vossen

HR Adviseur

+31 (0)6 46 11 75 38

loes@tmi.nl

Lotte van der Meijden

Support Medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Manon Lubbers

Commercieel Administratief Medewerker Caribbean

+31 (0)6 18 64 09 31

wervingcaribbean@tmi.nl

Manon van Antwerpen

Planner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Marena Snoek

Senior Planner VVT

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Marieke de Baat

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi.nl

Marieke van der Klink

Salesmanager Nederland

+31 (0)6 15 96 23 96

marieke@tmi.nl

Marina van Kuik

Accountmanager

+31 (0)6 11 92 34 05

marina@tmi.nl

Marlot Roodhart - de Jonge

Senior Accountmanager

+31 (0)6 55 28 74 65

marlot@tmi.nl

Martijn de Vette

Recruitment manager

+31 (0)20 510 67 54

martijn@tmi.nl

Martine ten Have

Planner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Melissa Klop

Accountmanager VVT

+31 (0)6 42 10 86 60

melissa@tmi.nl

Miranda Lans

Senior Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 10 05 97 53

werving@tmi.nl

Mirjam Pereira da Silva

Personeelsplanner

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Monique Meerburg

Adjunct-directeur

+31 (0)6 11 39 57 48

monique@tmi.nl

Nadine Straten

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Nancy Schoordijk

Planner Flexbureau Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Noël de Vries

Directeur

+31 (0)20 717 35 27

noel@tmi.nl

Odette Meester

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)6 38 06 68 33

binnendienst@tmi.nl

Peter Hulst

Senior Accountmanager Farmacie

+31 (0)6 46 92 56 41

peter@tmi.nl

Pia Kusters

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Pien Sintenie

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Priscilla Vrolijk

Medewerker TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

scholing@tmi.nl

Romy Groen

Coördinator Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Romy Lieder

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Rosanne Hoogland

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Sabina Fajic

Administratief Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi.nl

Sandra IJmmegrund

Support Medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Sandra Springveld

Planner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Sharon Meursen

Planner Flexbureau Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Sherelle de Koning

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Silvana van Beek

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Sofia Lazaoui

Senior Planner Acute Zorg

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Steffi Hartman

HR Adviseur

+31 (0)6 42 51 31 15

steffi.hartman@tmi.nl

Susanne Knijn

HR Medewerker

+31 (0)6 28 75 96 02

hr@tmi.nl

Susanne Koomen

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

scholing@tmi.nl

Susanne van Dormolen

Senior Accountmanager Caribbean Team

+31 (0)20 717 35 27

susanne@tmi-jobservices.com

Sylvia Verbiest

Senior Consultant Artsen
& Specialisten

+31 (0)6 46 09 54 77

sylvia@tmi.nl

Tessa Govers

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Vivian Harbers

Senior HR Adviseur

+31 (0)6 52 19 94 98

hr@tmi.nl

Solliciteer direct

Kom in contact met TMI om alle mogelijkheden te bespreken.

Neem contact op

Mail ons

info@tmi.nl

Bel ons

020 717 35 27

Bezoek ons

Sierplein 75
1065 LN Amsterdam

Bekijk de route
Bekijk de parkeergelegenheid

TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.